Pracownia Projektowa Polanz-Dom

O firmie


Pracownia Projektowa Polanz-Dom od 2007 roku realizuje z pasją zarówno projekty budynków mieszkalnych, letniskowych jaki i usługowych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych.

Nasz zespół architektów i inżynierów zrealizował już ponad 1500 projektów na terenie całej Polski. Cechujemy się rzetelnością, terminowością powierzonych zadań i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Prowadzimy również kompletną obsługę formalno-prawną inwestycji od koncepcji, prac geodezyjnych aż do momentu przekazania obiektu do użytkowania i odbioru technicznego.

Grono stałych współpracowników biura stanowi kilkunastu projektantów wszystkich branż z bogatym doświadczeniem zawodowym, kosztorysanci, kierownicy budów, inspektorów budowy, jak również firm wykonawczych realizujących obiekty w technologii tradycyjnej, szkieletowej drewnianej i stalowej. Współpracujemy na stale z rzeczoznawcami ds. p.poż i sanepidu.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe z zakresu nowych technologii, materiałów oraz rozwiązań projektowych.